Veelgestelde vragen over het portaal
-
Ik heb een brief gekregen om de vragenlijst via het Ouder Kind Portaal in te vullen. Hoe moet dit? -
Klik op de button ‘Inloggen met DigiD' of gebruik de code uit de brief.
- Heb je geen DigiD? Vraag deze dan aan.
- Klik op vragenlijsten en vul de vragen in.
- Wil je even pauzeren? Klik op ‘Hervat later’.
- Verstuur de vragenlijst en sluit de pagina.
- Terugkijken wat je hebt ingevuld?
- Ga terug naar Ouder Kind Portaal, log opnieuw in en klik op vragenlijsten
-
Hoe vraag ik DigiD aan? Een DigiD vraag je aan bij de Rijksoverheid. Ga naar: https://digid.nl/aanvragen
-
Ik krijg deze tekst: Uw Burgerservicenummer (BSN) is niet bekend bij GGD Kennemerland. Wat is er aan de hand? - Je kind is 12 jaar of ouder.
- Je kind is 0 – 4 jaar en krijgt geen zorg bij GGD Kennemerland, maar bij JGZ Kennemerland.
- Staat het juiste antwoord er niet bij? Neem contact op met de Jeugdgezondheidszorg GGD Kennemerland.
-
Mijn kind is ouder dan 12 jaar, hoe kan ik de groeigegevens aanvragen? Neem contact op met de jeugdgezondheidszorg GGD Kennemerland. Je ontvangt dan via de mail de groeicurve van je kind.
-
Ik heb een papieren vragenlijst ingevuld, hoe kan ik mijn antwoorden terugzien? Vraag het dossier van je kind schriftelijk of per e-mail bij ons op. Hiervoor heb je legitimatie nodig.