Geplaatst op: 12-10-2017 om 12:58 uur
Laatst gewijzigd op: 19-08-2019 om 09:57 uur

Contactpersonen

Dorien Gerards
Dorien Gerards
Coby Hendrikse
Coby Hendrikse
Raymond Icke           
Raymond Icke
Werkdagen: maandag t/m donderdag
Functie: Vakspecialist Zorgcontinuïteit en Interregionale samenwerking
06 – 319 44 063
dgerards@ggdkennmerland.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Functie: Vakspecialist Opleiden,Trainen en Oefenen
06 – 121 32 383
chendrikse@ggdkennemerland.nl
Werkdagen: flexibel
Functie: Beleidsmedewerker Crisisbeheersing, Opleiden, Trainen en Oefenen & Informatiemanagement, Officier van Dienst Geneeskundig (OvD-G)
06 - 222 96 237
ricke@ggdkennemerland.nl
Petra Metzelaar
Petra Metzelaar
Hans Peijen
Hans Peijen

Astefoel Sewretton
Astefoel Sewretton

Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Functie: Beleidsmedewerker Crisisbeheersing GHOR
06 - 232 51 126
pmetzelaar@ggdkennemerland.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Functie: Beleidsadviseur GHOR
06 - 101 20 462
hpeijen@ggdkennemerland.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag
Functie: Medewerker logistiek & beheer GGD Ambulancezorg /GHOR Kennemerland en vrijwilliger Logistiek Haarlem West BRW
023 - 51 59 594 of 06 - 227 04 173
asewrutton@ggdkennemerland.nl
Marc Snabilie
Marc Snabilie
Marjolein Somers
Marjolein Somers
Eva Straatman
Eva Straatman
Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag
Functie: Beleidsmedewerker Risicobeheersing
023 - 51 59 777 of 06 - 222 96 150
msnabilie@ggdkennemerland.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag
Functie: Hoofd GHOR / Clustermanager Crisisondersteuning & Opleidingen
06 - 109 21 047
msomers@ggdkennemerland.nl  
Werkdagen: flexibel
Functie: Vakspecialist GHOR risicobeheersing én verpleegkundig, centralist Meldkamer Ambulancezorg van het MICK
06- 319 44 023
e straatman@ggdkennemerland.nl
Bas Tolk
Bas Tolk                      
Marc Verhaar
Marc Verhaar                        
Amanda Vermolen-Van der Hulst
Amanda Vermolen-Van der Hulst                       

Werkdagen: maandag t/m donderdag
Functie: Secretariaat GHOR en Opleiden, Trainen en Oefenen
023 - 51 59 131 of
06 - 122 27 034
btolk@ggdkennemerland.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Functie: Vakspecialist Opleiden, Trainen en Oefenen
06 - 251 74 988
mverhaar@ggdkennemerland.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en vrijdag
Functie: Medewerker planvorming
06 - 129 75 906
avermolen-vdhulst@ggdkennemerland.nl
Richard Voorneman
Richard Voorneman           
Sophia Vreugdenhil 
Sophia Vreugdenhil           

Werkdagen: maandag t/m donderdag
Functie: Beleidsmedewerker Communicatie & Onderzoek én Secretaris sector Repressie brandweer Kennemerland
06 - 130 16 864
rvoorneman@ggdkennemerland.nl

Werkdagen: flexibel
Functie: Beleidsmedewerker Opleiden, Trainen en Oefenen GHOR (mono- en multi)
06 - 109 21 095 svreugdenhil@ggdkennemerland.nl