Geplaatst op: 10-11-2017 om 10:12 uur
Laatst gewijzigd op: 09-01-2019 om 11:28 uur

Carli

Carli Verheijen
Adviseur Publieke Gezondheid
contactpersoon gemeente Haarlem & Zandvoort + aandachtsgebied Sociaal Economische gezondheidsverschillen
cverheijen@ggdkennemerland.nl 

Kirsty

Kirsty van der Geest
Adviseur Publieke Gezondheid
contactpersoon gemeente Bloemendaal en Heemstede
JOGG regisseur Heemskerk
kvandergeest@ggdkennemerland.nl

Nienke

Nienke Chantrel
Adviseur Gezonde School
nchantrel@ggdkennemerland.nl
 
 
             

Lida

Lida Samson
Adviseur Publieke Gezondheid
contactpersoon gemeente Beverwijk, Heemskerk,
Uitgeest en Velsen  
lsamson@ggdkennemerland.nl

Lonneke

Lonneke Albert
Adviseur Gezonde School
projectmedewerker Publieke Gezondheid
lalbert@ggdkennemerland.nl
 

Marjon

Marjon Straver
Adviseur Gezonde School
projectmedewerker Publieke Gezondheid

mstraver@ggdkennemerland.nl 
 

 Ron

Ron Gravemaker
Adviseur Publieke Gezondheid
Aandachtsgebied Statushouders
rgravemaker@ggdkennemerland.nl

Wilma 

Wilma Kok
Adviseur Publieke Gezondheid
contactpersoon Haarlemmermeer + aandachtsgebied Omgevingswet
wkok@ggdkennemerland.nl