Geplaatst op: 22-12-2020 om 10:05 uur
Laatst gewijzigd op: 19-01-2021 om 15:03 uur

Contactpersonen GHOR

Dorien Gerards
Werkdagen: maandag t/m donderdag 
Functie: Vakspecialist Zorgcontinuïteit en vakspecialist Opleiden, Trainen en Oefenen
Functie Crisisorganisatie: Hoofd Ondersteuning Geneeskundige Zorg (HON GZ) 
06 - 3194 4063 / dgerards@vrk.nl
 Dorien Gerards 
Linda Gielen
Werkdagen: flexibel 
Functie: Beheerder ICPG en beleidsmedewerker Evaluaties én bij GGD Kennemerland Kwaliteitsfunctionaris en secretaris MT PAC
Functie Crisisorganisatie: Operationeel Medewerker GHOR (OM GHOR) 
06 – 5528 5929 / LGielen@ggdkennemerland.nl
 
Coby Hendrikse 
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag. En eens in de 4 weken op vrijdag 
Functie: Vakspecialist Opleiden, Trainen en Oefenen 
Functie Crisisorganisatie: Hoofd Ondersteuning Geneeskundige Zorg (HON GZ) 
06 - 1213 2383 / chendrikse@vrk.nl 
 Coby Hendrikse
Reinier Kervel 
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Functie: Vakspecialist InformatieManagement en Vakspecialist PSH 
06 - 3194 4141 / RKervel@vrk.nl 
 Reinier Kervel

Petra Metzelaar
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Functie: Beleidsmedewerker Crisisbeheersing GHOR
Functie Crisisorganisatie: Hoofd Informatie Geneeskundige Zorg (HIN GZ)
06 - 2325 1126 / pmetzelaar@vrk.nl

 Petra Metzelaar

Hans Peijen
Werkdagen: Maandag t/m woensdag en donderdagochtend. N.b.: vrijdag afwezig
Functie: Beleidsadviseur GHOR
Functies Crisisorganisatie: Algemeen Commandant Geneeskundige Zorg (ACGZ) en landelijk SIS-liaison GHOR
06 - 1012 0462 / hpeijen@vrk.nl

 Hans Peijen

Monique Ruitenbeek
Werkdagen: maandag t/m donderdag
Functie: Secretariaat GHOR en Opleiden, Trainen en Oefenen
023 - 515 9131 / 06 – 2189 4207 / monique.ruitenbeek@vrk.nl 

 Monique Ruitenbeek

Astefoel Sewrutton
Werkdagen: maandag t/m donderdag
Functie: Medewerker logistiek & beheer GGD Ambulancezorg /GHOR Kennemerland
Functie Crisisorganisatie: Operationeel Medewerker GHOR (OM GHOR Logistiek)
Functie: vrijwilliger Logistiek Haarlem West BRW
023 - 515 9594 / 06 - 2270 4173 / asewrutton@vrk.nl 

 Astefoel Sewretton

Yvonne Siepel
Werkdagen: dinsdag en donderdag
Functie: OTO-bureau GHOR
06 – 3745 2022 / yvonne.siepel@vrk.nl

 Yvonne Siepel

Marjolein Somers
Werkdagen: maandag t/m donderdag
Functie: Hoofd GHOR/ Clustermanager Crisisondersteuning & Opleidingen
Functie Crisisorganisatie: d.d. Directeur Publieke Gezondheid (DPG)
06 - 1092 1047 / msomers@vrk.nl  

 Marjolein Somers

Eva Straatman
Werkdagen: flexibel
Functies: Vakspecialist GHOR Risico- en Crisisbeheersing Aandachtsgebieden: OTO & Evenementenadvisering
Functie Crisisorganisatie: Officier van Dienst Geneeskundig (OvD-G) en Algemeen Commandant Geneeskundige Zorg (ACGZ)
06- 3194 4023 / estraatman@vrk.nl 

 Eva Straatman

Bas Tolk
Werkdagen: maandag t/m donderdag
Functie: Vakspecialist GHOR, Evenementenadvisering en planvorming
Functie: Crisisorganisatie: OM GHOR
06 – 1222 7034 / BTolk@vrk.nl 

 Bas Tolk

Bert van de Velden
Werkdagen: van maandag t/m vrijdag
Functie: directeur Publieke Gezondheid
023 - 515 9558 / avandevelden@vrk.nl 

 Bert van de Velden
Amanda Vermolen-van der Hulst
Werkdagen: maandag, dinsdag, overige dagen wisselend.
Functie: Beleidsmedewerker GHOR
Functie: Crisisorganisatie: Hoofd Informatie Geneeskundige Zorg (HIN GZ)
06 - 1297 5906 / avermolen-vdhulst@vrk.nl    
 Amanda Vermolen

Richard Voorneman
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Functies: Beleidsmedewerker Communicatie, Onderzoek en Interregionale samenwerking én Secretaris Staf brandweer Kennemerland
Functies Crisisorganisatie: Operationeel Medewerker GHOR (OM GHOR) en verslaglegger BT
06 - 1301 6864 / rvoorneman@vrk.nl   

 Richard Voorneman

Sophia Vreugdenhil
Werkdagen: In de oneven weken: van maandag tot en met woensdag. In de even weken van maandag tot en met donderdag
Functie: Beleidsmedewerker Opleiden, Trainen en Oefenen GHOR (mono- en multi)
Functie Crisisorganisatie: Algemeen Commandant Geneeskundige Zorg (ACGZ)
06 - 1092 1095 / svreugdenhil@vrk.nl 

 Sophia Vreugdenhil
   
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

 

 

 

Geplaatst op: 22-12-2020 om 10:12 uur
Laatst gewijzigd op: 22-12-2020 om 10:13 uur